genuine U Leisurewear

НАША ІСТОРІЯ

genuine U loungewear

Це одяг, який дарує вам відчуття комфорту вдома і стиль на вулиці. Завдяки інноваційним тканинам і функціональним силуетам, ви завжди готові до відпочинку, де б ви не були.

Vector

Якість з 2018 року

Піонери виняткового шотландського трикотажу з 2018 року, компанія Harley of Scotland отримала світове визнання за досконалість і прогрес у своїх передових технологіях в'язання.

ПРО БРЕНД

Бренд MASHSH був заснований у квітні 2019 року. За ці роки бренд та його команда пройшли чимало трансформацій, проте, ми завжди лишаємося вірним своїм основам – любові до жінки, української культури та одягу, який доречний для будь-якої миті.

ІЗ ДОМУ НА ВУЛИЦЮ

Так звучить наш ключовий меседж, що визначає підхід до створення одягу. Колекції натхненні традиційними українськими силуетами та техніками, переосмисленими та інтегрованими у сучасне життя жінки. Українськість глибоко вкорінена у сенси бренду та є важливою частиною нашого позиціонування.

НАША КОМАНДА

Використовуючи натуральну пряжу найвищої якості та етичне українське виробництво, МАШШ України пропонує стандарт якості та неперевершену прискіпливу увагу до деталей.

Ми використовуємо файли cookie для покращення роботи сайту.    Дізнатися більше